Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry? Naturalne praktyki mile widziane, polecenia konkretnych produktów również. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Oleczka1

Posty: 1

 
Powiem ciekawostkę, że nawet do masażu wykorzystuję, a może przede wszystkim :) Masło silnie odżywia skórę, a praktycznie w każdym lepszym zabiegu medycyny estetycznej również występuje, więc jestem na tak.

KRK-Gosiaa

Posty: 3

 
Zastąpiłam sobie balsamy właśnie masłem do ciała z serii trawa cytrynowa https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251, bo świetnie oczyszcza, drobne ranki właśnie po depilacji szybko przechodzą, a to też mój powszechny problem.

anna_00

Posty: 2

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

wisła1905

Posty: 14

 
Możesz właśnie masłem przyśpieszyć gojenie się ran, bo masz warstwę ochronną na skórze po prostu. Stawiaj na masło nierafinowane, smaruj się regularnie, a zobaczysz wyniki. Powiedziałabym najlepsze po około 3 miesiącach.

matek562

Posty: 16

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

chanok

Posty: 3

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

dawid123

Posty: 8

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

Lipa08

Posty: 6