naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Phylu

Posty: 6

 
Akurat mydlarni z ciekawymi naturalnymi mydełkami to powstaje coraz więcej, z tym nie ma problemu żeby znaleźć mydło lepsze jakościowo bardziej naturalne. Ale już naturalnych kremów toników żeli to w obiegu jest niewiele.

czarte00

Posty: 8

 
Robią teraz tych kosmetyków miliony, samych marek są dziesiątki a każda ma ileś tam produktów na twarz, na ciało, do pielęgnacji włosów paznokci i całej reszty. Wybór nieograniczony ale z jakością bywa różnie.

Hmmm222

Posty: 24

 
Ciężko jest trafić na naprawdę dobre kosmetyki pod swoją skórę. Każdy jest inny każdy ma trochę inne problemy i potrzeby jeśli chodzi o codzienną pielęgnację.

guster

Posty: 10

 
Świetny krem z algami i migdałami do skóry z tendencją do przesuszania się kupowałam niedawno na e-naturalne.pl. Duży wybór, świetne naturalne kosmetyki bez chemikaliów w składzie które tylko podrażniają skórę zamiast cokolwiek poprawiać.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
szukam od jakiegoś czasu dobrego sklepu z lepszej klasy kosmetykami i jedyne jakie znajduję to ewentualnie w internecie..a wolałabym kupić stacjonarnie, poradzić się, obejrzeć sobie produkt przed zakupem itp.

Orolniki

Posty: 18

 
Najlepiej testować sobie kosmetyki, próbować różnych kremów różnych płynów olejków i tak dalej aż w końcu się trafić na coś właściwego dla siebie. Nie ma innej drogi ;)

Katolik

Posty: 18