Perfumy męskie calvin klein, sprawdzony sklep?

Perfumy męskie calvin klein, sprawdzony sklep?

Hej.
Przymierzam się do tego, aby kupić perfumy męskie Calvin Klein. Jaki zapach byście w szczególności polecali? Zależałoby mi, aby perfumy podobały się głównie kobietom i były eleganckie.

borek149

Posty: 11

 
Kilka tygodni temu zapłaciłem naprawdę wysoką sumę za perfumy męskie versace. Kolega powiedział, że mi chyba odbiło, ale zmienił zdanie, gdy sam sprawdził te perfumy wychodząc ze mną na imprezę. Sam przyznał, że jego perfumy wytrzymują maksymalnie 2-3 godziny, a mój zapach towarzyszył nam przez cały wieczór.

Mocno polecam!

Hunka

Posty: 18

 
Zawsze marzyły mi się perfumy męskie Hugo Boss, lecz zawsze byłem przeciwny wydawaniu tak licznej ilości gotówki na perfumy. Na szczęście otrzymałem je w prezencie urodzinowym od rodziców, więc nie musiałem wydawać pieniędzy. W rezultacie zakochałem się w nich i stanowią już najprawdopodobniej zawsze mój wybór numer jeden!

Yuri20

Posty: 16

 
Z mojego doświadczenia mogę polecić Wam przede wszystkim perfumy męskie calvin klein, jakich używam już od kilku lat. Nigdy nie zawiodłem się na nich testując nawet nowe zapachy, które zamawiałem „na ślepo” nie znając ich uprzednio. Wydaje mi się, iż markowe perfumy to obowiązkowe wyposażenie naprawdę każdego mężczyzny :)

Dziadek

Posty: 9

 
Obecnie zastanawiam się nad tym, jaką pojemność perfum męskich Calvin Klein wybrać. Waham się czy będzie odpowiadał mi ich zapach, choć na pierwszy rzut oka okazał się odpowiedni. Wydaje mi się, że nie wybiorę największej pojemności tj. 100 ml, lecz nieco mniejszą w granicach 50 ml.

Didolek

Posty: 27

 
Naprawdę kiedyś nie miałem pojęcia, co ludzie widzą w perfumach męskich Chanel, które tak zachwalają. Zaryzykowałem i zakupiłem perfumy: https://makeupmania.com.pl/100-chanel, a teraz zrozumiałem ich zachwyt związany z tą marką perfum. Mogę niezmiernie mocno polecić zarówno same perfumy, jak i sklep, w jakim zrealizowałem nabycie!

Laleczka

Posty: 29

 
Na chwilę obecną odkładam sobie pieniądze na perfumy męskie Chanel, bo niesamowicie spodobały mi się u przyjaciela. Co prawda nie są tanie, ale nie będę używał ich na byle okazję, a tylko wówczas, gdy naprawdę będę chciał się wyróżnić swoim zapachem w towarzystwie :)

czerwien44

Posty: 11