Kraków kominki

Kraków kominki

Konieczna mi firma zajmująca się kominkami w Krakowie. Chce zamontować kominek, natomiast nie wiem czy stawiać na drewno czy może na gaz. Konieczna mi ich fachowa porada.

sertus

Posty: 1

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest zadowolony. Ta firma ma swoją stronę internetową, dlatego w łatwy sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

cinto

Posty: 26

 
W Krakowie kominki są na http://nowoczesneogrzewanie.ovh. To firma, która działa niezmiernie prężnie. Chyba nie odnajdziecie lepszej w Krakowie, która ma tak super ofertę dla każdego.

pawel253

Posty: 20

 
Jeśli ktoś szuka kominka to powinien sprawdzić różne modele wkładów. Do tego dopasować obudowę i znaleźć taką firmę, która jest w stanie to wszystko zamontować. To ma być przecież pełne profesjonalizm.

Lalka

Posty: 5

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic więcej, ale obudowa ma znaczenie, bo ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba sprawdzić.

maarcusKing

Posty: 6

 
Nie chciałem mieć grzejników, dlatego mam wkład kominkowy powietrzny z Krakowa, który działa naprawdę bardzo dobrze. Trochę trzeba się narobić żeby wykonać te wszystkie rozprowadzenia, ale później jest spokój na długi czas. Nie zamieniłbym tego wkładu na typowy wodny, bo mnie się to nie podoba.

pawel253

Posty: 6

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic więcej, natomiast obudowa ma znaczenie, bowiem ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba sprawdzić.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest usatysfakcjonowany. Ta firma ma swoją stronę internetową, zatem w prosty sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

Geo-Fort

Posty: 8

 
Nie bardzo lubię kominki, dlatego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

pawel253

Posty: 11