Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka istotnych kaset vhs, jakie chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd zaś zależy mi oby obejrzeć film zaś przy okazji pokazać go rodzinie.

Ymooo2

Posty: 19

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować znakomity prezent.

Pzengota

Posty: 25

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

kubaszej

Posty: 14

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

wiiisiek

Posty: 23

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich ludzi lecz wymagają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt mnóstwo jak dla mnie.

Robuś

Posty: 33

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Domeczek2

Posty: 23

 
Szukam podobnej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

ombre070

Posty: 19

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego odnaleźć niemniej jednak może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca świetna niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

chanok

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno warto wydać 15 zł jeśli się nie mylę.

berry182

Posty: 18

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Wojciech24

Posty: 25