artykuły o modzie, proszę o pomoc

artykuły o modzie, proszę o pomoc

Będę wdzięczna, jeżeli ktoś podeśle jakieś ciekawe artykuły o podróżach do poczytania. Nie mogę odnaleźć dobrego bloga poradnikowego, a lubię planować wakacje na długo przed latem ;)

Kruk

Posty: 6

 
No co ty. W Internecie masz bardzo dużo ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, które regularnie czytam, bo interesują mnie poradniki o kawie, jest dużo ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam znalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

Elumino56

Posty: 11

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle że to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę znaleźć. A tam właśnie pisali z sensem i to na różne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

pawel253

Posty: 11

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest dużo rzeczywiście porządnych blogów i serwisów lifestylowych, jakie gwarantują rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, iż to profesjonalne informacje i porady.

marysss

Posty: 25

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/jak-ubrac-sie-w-zimie/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

Darjusa

Posty: 4

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno znaleźć coś naprawdę przydatnego. Może ktoś znalazł dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

Jarciow3

Posty: 3

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę znaleźć informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

Anno Domini

Posty: 15