piłkochwyt, gdzie kupić ?

piłkochwyt, gdzie kupić ?

Witam. Potrzebuję nabyć siatki sznurkowe do zastosowania na działce. Dokładnie do ogrodzenia. Co sądzicie o takim rozwiązaniu, a może polecacie jakieś źródło sprzedaży?

alus

Posty: 5

 
To fajnie, że tutaj wpadłem. Mam nadzieję, że znajdę sporo informacji, jakie siatki sznurkowe kupić do szkoły. Najważniejsze będzie zabezpieczenie okien. Kolejno przyjdzie czas na ogrodzenie.

XixIX

Posty: 21

 
Polipropylenowe siatki są odporne na warunki pogodowe, zatem bardzo dobrze nadają się jako siatki do piłkochwytów na zewnątrz. Mamy takie i chwalimy sobie to rozwiązanie, mali sportowcy również :)

Kremussi

Posty: 19

 
Siatki na piłkochwyty nadają się wszędzie tam, gdzie są nawet najbardziej wymagające warunki. Kort tenisowy jak najbardziej. My takimi ogrodziliśmy lodowisko do hokeja i sprawdza się, jak było w założaniach.

hamllet

Posty: 16

 
Ja podpytam już w samym sklepie, bo nie chcę ryzykować. Nie bardzo orientuję się w kwestii parametrów siatek na piłkochwyty. Pewnie w sklepie udzielą najlepszej podpowiedzi.

Zygzaczek

Posty: 21

 
Tu mają siatki osłonowe w dobrej cenie i bardzo duży wybór siatki-sportowe.pl. Można skontaktować się z obsługą i pomagają wybrać dokładne parametry. Polecam sklep, bo sam już tu dwa razy kupowałem.

Kasiulak23

Posty: 25

 
No tak właśnie myślałem, że najlepsze będą jednak piłkochwyty. Na razie szkołę nie stać, ale może coś się uzbiera, żeby dzieciom zapewnić najlepsze warunki do zajęć fizycznych oraz rozgrywek. Pozdrawiam.

Qxy2

Posty: 18