systemy erp, szukam !

systemy erp, szukam !

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

Fanatyk

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Elumino56

Posty: 23

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Gosienka54

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie trudny kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Jacuś

Posty: 6

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Lupusx

Posty: 21

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

wisła1905

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Okolicc34

Posty: 15

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Jasio234

Posty: 8

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

edyta123

Posty: 8

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

bobuś34

Posty: 4