Sadzonki krzewy ozdobne

Sadzonki krzewy ozdobne

Mam zamiar w tym roku zrekonstruować swój ogród :) Szukam sadzonek krzewów ozdobnych. Co polecacie? Jakie gatunki, którego producenta? Dobrze byłoby, gdyby ceny były w miarę ok :) dzięki.

Dresik

Posty: 14

 
No proszę, widzę, iż jest gigantyczne zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od paru lat i rzeczywiście polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich wykonać super przetwory, to niezwykle cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Dr Nemo

Posty: 21

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Klakier

Posty: 16

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem nabycie właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Ładne, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na rzeczywiście choince z klasą.

druhnnna

Posty: 15

 
To jest hurtownia sadzonek, ale i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeśli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

labuh

Posty: 11

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Winect56

Posty: 14

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, niemniej jednak nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu idealne warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

nerkuś

Posty: 8

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na porządnej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, jakie prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Jasio234

Posty: 11

 
W sklepach bywa naprawdę różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła kupić naprawdę dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

Elumino56

Posty: 23

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma piękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

lucjann

Posty: 7