domki letniskowe nad morzem, gdzie polecicie ?

domki letniskowe nad morzem, gdzie polecicie ?

Chciałabym nabyć nowoczesny domek letniskowy tylko na nieszczęście u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w którym zamówienie solidną konstrukcję?

nerkuś

Posty: 3

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

Klarka

Posty: 6

 
Tanie domki drewniane znajdziesz na stronach internetowych producentów. Niekiedy możesz znaleźć małe domki w sklepach budowlanych. Tylko są one bardzo drogie i kiepskiej jakości.

Kitas

Posty: 8

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

Lupusx

Posty: 6

 
Ja nabyłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem niesłychanie zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą porządne do agroturystyki.

Lupusx

Posty: 6

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, dlatego posłuży nam przez wiele lat.

klimner56

Posty: 5

 
Słyszałam o tym, iż właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, iż nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie gigantycznego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

david011

Posty: 11