biuro wirtualne, opłaca się ?

biuro wirtualne, opłaca się ?

Naczytałem się mnóstwo dobrego na temat wirtualnego adresu, iż to niezwykle korzystne itd. Znacie może w Warszawie jakieś godne polecenia? Z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

olikt56

Posty: 5

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

pieknalala

Posty: 16

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, jakie najniezwyklej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najniezwyklej.

eserved

Posty: 23

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty w szczególności a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też pożądane byłoby porównać, bo są różnice i to spore.

olidaks

Posty: 12

 
Jak czytam, to sam mam chęć podjąć taką decyzję. Nie mogę się zmobilizować do tych wszystkich formalności, a tutaj miałby pomoc ze strony takiego biura wirtualnego.

innaret

Posty: 13

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

namok

Posty: 12