Ładne Meble rattanowe do ogrodu

Ładne Meble rattanowe do ogrodu

Na tarasie zdecydowanie brakuje mi jakiś osłon przed wiatrem i słońcem. Myślę o baldachimie, parasolach – takich rzeczach.

Wiecie gdzie opłaca się to zamówić?

Pendrzec

Posty: 21

 
Dobre są konstrukcje z drewna teak. Mam takie zamiar właśnie kupić w najbliższym czasie, tylko faktycznie trudno się zdecydować na konkretny model:-)

Fanatyk

Posty: 19

 
Może sam otworzę kiedyś swój sklep...Bawię się amatorsko w robienie mebli i wszystkie, które stoją na moim patio są mojego autorstwa:) Może się kiedyś podzielę ze światem zdjęciami to ocenicie, czy warto z czymś takim uderzać w rynek!

Dr Nemo

Posty: 21

 
Dobry!

Hehe, pamiętam jak sam się zasadzałem na jakieś nowe meble na werandę. Oczywiście zainwestowałem w eco-rattan. Dobre, porządne konstrukcje, nawet jak się tyle waży co ja, można bez obaw przycupnąć :)) Co do sklepu to w http://www.houseandmore.pl mają duży wybór. Miękkie sofy, komfortowe fotele, jak ktoś lubi chillout na świeżym powietrzu to te mebelki są konkret!

truskaweczka123

Posty: 23

 
Ja swoje mebelki do ogrodu zamawiałem na www.houseandmore.pl, także jakby co to ich polecam. Szeroki wybór, można znaleźć rzeczy w różnym stylu. Myśmy kupili zestaw wypoczynkowy Cube, bo akurat mieli na to promocję.

Ładne, wygodne, można się spokojnie wylegiwać o ile tylko na zewnątrz jest pogoda ;)

kamilos071

Posty: 24

 
Mógłbym Ci doradzić eko rattan, bo sam mam takie meble i są bardzo trwałe, a przy tym estetyczne. Komponują się dobrze w typowo ogrodowym krajobrazie.

Xeeron

Posty: 30