Sklep wędkarski, znacie jakiś ?

Sklep wędkarski, znacie jakiś ?

Witam was.

Nie jestem doświadczonym wędkarzem, szukam woblerów na małe ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś fachowej pomocy w tym temacie. Słyszałem, że są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

Fanatyk

Posty: 16

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

irek157

Posty: 22

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem mnóstwo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

Gucio

Posty: 17

 
Ja również szukam dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

anjopal67

Posty: 14

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, ale nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

Lizusek45

Posty: 27

 
A ja myślałem o otworzeniu swojego własnego interesu sklepu wędkarskiego. Pasjonuję się wędkarstwem od dawna i dlaczego by nie skorzystać z potencjału wiedzy i doświadczenia. Zastanawiam się jednakże nad przychodami.

asimner

Posty: 17

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

Klarka

Posty: 25

 
A ja myślałem o otworzeniu swojego własnego interesu sklepu wędkarskiego. Pasjonuję się wędkarstwem od dawna i dlaczego by nie skorzystać z potencjału wiedzy i doświadczenia. Zastanawiam się jednak nad przychodami.

mario72k

Posty: 18

 
Woblery rękodzieła porządnej marki się cenią. Ich skuteczność jest mnóstwo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, niemniej jednak wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

Laleczka

Posty: 12

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy odszukasz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dzisiaj jestem na etapie niezwyklej zaawansowanych wędek i wiem już sporo więcej od tamtej pory.

piehoot

Posty: 16