odszkodowanie za potrącenie na pasach, polecicie ?

odszkodowanie za potrącenie na pasach, polecicie ?

Jeden z członków rodziny został śmiertelnie potrącający na pasach w Warszawie i teraz moje pytanie, co dalej? Czy można ubiegać się o wysokie odszkodowanie?

Dzidzia

Posty: 1

 
W Polsce jest dużo spraw o odszkodowania komunikacyjne i nigdy nie można się poddawać walcząc o własne. Trzeba będzie zrobić wszystko abyśmy mogli zdobyć te pieniądze, które nam się należą. Niech sprawca za wszystkie nasze straty zapłaci ze własnej kieszeni.

Robuś

Posty: 8

 
Jeżeli ktoś chce uzyskać odszkodowanie za potrącenie na pasach to kancelaria https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl chętnie mu pomoże. To osoby, które w tej tematyce są faktycznie niezwykle dobrze obeznane.

codePerformance

Posty: 11

 
Mamy w Polsce wiele wypadków. Giną osoby kierujące pojazdami jak i piesi. Niestety nic się nie zmienia. Mają niby wprowadzić jakieś bardzo wysokie kary.

Kleooo6

Posty: 4

 
Kilkaset ludzi rocznie ginie na przejściach dla pieszych. Teraz zmieniło się prawo, że pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo i można się na nieszczęście spodziewać, że na początku ta ilość wypadków wzrośnie. Jeździmy niezmiernie niebezpiecznie i takie są tego efekty.

Bezi22

Posty: 20

 
Każdego roku w Polsce ginie kilka tysięcy osób. Niestety władze nic z tym nie robią. Nawet większość fotoradarów zdjęli i efekt jest, jaki jest. Trochę pandemiami to zastopowała, bo przestaliśmy jeździć po drogach, ale to szybko wróci do normy i będzie jeszcze gorzej.

pawel253

Posty: 20

 
Zawsze trzeba walczyć o swoje, dlatego wynajmujemy kancelarię, która zna się na odszkodowaniach powypadkowych i wtedy oni już zajmują się całą resztą. Nikt lepiej od nich tego nie zrobi, bo to doświadczeni ludzie.

zimosik6

Posty: 10

 
Moja bliska znajoma została śmiertelnie potrącona na pasach w Warszawie i rodzina otrzymała bardzo wysokie odszkodowanie. Nie wiem ile, bo pytać o to przecież nie będę. Na pewno żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować nam straty kogoś bliskiego, ale nie można też zostawiać tego bez walki.

daron64

Posty: 20