gdzie kupie ładną biżuterię srebrną?

gdzie kupie ładną biżuterię srebrną?

Hej.

Czy opłaca się w Waszej opinii kupować biżuterię srebrną w hurcie? Jakie są Wasze doświadczenia w tym zakresie?

Chętnie wysłucham Waszych opinii, bo jestem zielony w tym temacie :)

pieknalala

Posty: 16

 
Hurtownia biżuterii srebrnej może zaproponować Wam naprawdę zróżnicowane ceny. Mogą być one uzależnione od tego, jak duże zamówienia składacie za ich pośrednictwem, a zarówno od tego, jak długo współpracujecie. Jestem pewna, iż nikt tutaj nie poda Wam namiarów na świetne hurtownie.

Taka branża…

Bunys

Posty: 31

 
Wielokrotnie ciekawiło mnie to, co może mieć mi do zaoferowania hurtownia biżuterii srebrnej. Niedawno rozejrzałem się w tym temacie i jestem nieco rozczarowany, bo ceny nie są z mojego punktu widzenia wystarczająco satysfakcjonujące. Nie wiem co o tym myśleć.

Anno Domini

Posty: 22

 
Wydaje mi się, iż Twoim kryteriom sprosta internetowa hurtownia srebra. Będziesz mógł przez Internet wybrać interesujące Cię produkty. Możesz porównać ceny detaliczne z hurtowymi i ocenić czy są one rzeczywiście atrakcyjne.

Winect56

Posty: 14

 
Ciekawiło mnie to niedawno, w jaki sposób działa internetowa hurtownia srebra. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy zamówiłem u nich produkty po raz pierwszy. Jest OK.

jumbertus

Posty: 18

 
Mam wrażenie, że hurt srebra wymaga rzeczywiście sporych inwestycji, jakich poczynienie poprzez osobę bez należytego kapitału jest rzecz jasna nierealne. Stałem także pod ścianą, gdy nie wiedziałem, jakie wzory biżuterii przypadną do gustu naszym potencjalnym klientom.

To zawsze rzeczywiście spora loteria :)

namok

Posty: 13

 
Wśród hurtowni biżuterii srebrnych mogę polecić jedną, z jakiej póki co miałem przyjemność korzystać, a mianowicie http://www.falana.pl. Nigdy nie zawiedli mnie. Proponowali zawsze konkurencyjne ceny, a poza tym zamówienia powyżej 1000 złotych dostarczają na swój koszt. Mogę niezmiernie serdecznie polecić.

hertinho

Posty: 21

 
Gigantyczne znaczenie dla rozwoju mojej działalności ma akurat internetowa hurtownia srebra, w jakiej od roku zaopatruję się rzeczywiście systematycznie. Cenię ją za rzeczywiście niskie ceny :)

ChosenOne

Posty: 15