biżuteria złota dla niej Białystok

biżuteria złota dla niej Białystok

Dla swojej dziewczyny zdecydowanie chcę kupić pierścionek zaręczynowy z prawdziwym brylantem. Gdzie kupić, żeby mieć pewność że to prawdziwy brylant a nie cyrkonia?

Oct714

Posty: 19

 
Cześć Ci...albo raczej Tobie ;P Kolczyki to widziałam fajne kilka dni temu u złotnika na Zwycięstwa w Białym...może tam by poszukać. Hej!

Walawek3

Posty: 21

 
Hehe, śmieję się, bo kilka dni temu dotarł do mnie pierścionek zaręczynowy dla mojej ukochanej, który mam zamiar jutro wręczyć ;) Już wszystko zaaranżowane – restauracja itd. A pierścionek jest złoty oczywiście, a ozdobiony szafirem. Kupiony przez serwis www.markobizuteria.pl. Dotarł bez problemów, ładnie zapakowany, kontakt ze sklepem też pozytywnie oceniam. No nic, trzymajcie kciuki – żeby przyjęła zaręczyny...

Robuś

Posty: 33

 
Mój facet mi kupił pierścionek zaręczynowy złoty z rubinem i bardzo ładnie to wygląda. Akurat rozmawialiśmy o tym wcześniej, więc mniej więcej wiedział czego szukać ale i tak jestem z niego dumna.

Wariat

Posty: 17

 
Ja to jestem z tych kobiet co bardziej niż złoto lubią srebrną biżuterię. Zdecydowanie mi po prostu ten kolor bardziej pasuje do certy, urody w ogóle. Także mój chłopak ma ze mną dobrze, bo srebro jednak dużo tańsze ;))

Elumino56

Posty: 23

 
Wybór jest spory, firm jubilerskich jest tyle, że aż trudno zliczyć. Jak ostatnio wpisałam w wyszukiwarkę – jubiler online, to mi chyba z tysiąc różnych stron wyskoczyło...

Doamdor

Posty: 24