Pierścionki zaręczynowe - online

Pierścionki zaręczynowe - online

Interesuje mnie złoto inwestycyjne, ewentualnie diamenty. Gdzie takie zakupy w polskiej sieci można zrobić, aby uzyskać maksymalną jakość współpracy? Bardzo proszę o kontakt.

wigry00

Posty: 13

 
Najwięksi producenci biżuterii niestety się rozleniwili. Nie chcę głośno mówić – wiadomo. Warto jednak szukać moim zdaniem doświadczonych, tradycyjnych, nawet nieco niszowych marek.

Iunae_Milt

Posty: 18

 
Najlepiej mieć pełną certyfikację na biżuterię – waga, rodzaj kamienia szlachetnego, sposób wykończenia. Im więcej informacji, tym lepiej z perspektywy jakości.

Aniusiaaa1

Posty: 12

 
Na rubiny, szafiry, szmaragdy i ametysty trzeba uważać, ponieważ trzeba trafić w styl ubioru kobiety. To dla mężczyzn bywa trudne. Diament jest uniwersalnym rozwiązaniem, do tego w 100% szanowanym przez Panie.

Klakier

Posty: 16

 
Jeżeli masz w domu złoto lub biżuterię rodzinną to warto się zastanowić nad jej przetopieniem i stworzeniem czegoś unikalnego.

Hunka

Posty: 20

 
Głównie ze względu na oszczędności poszukiwałem sklepu jubilerskiego online. Przyznam, że przejrzałem oferty najpopularniejszych marek i praktycznie nic mi się nie podobało. Jeżeli chodzi o alternatywnych producentów biżuterii w Polsce to z wielkim uznaniem polecam markę savicki.pl. Posiadają fajną strategię, bo przy zakupie pierścionka zaręczynowego od razu otrzymujesz 10% rabatu na obrączkę ślubną. To jest już w niektórych przypadkach kilkadziesiąt – kilkaset złotych różnicy.

23_45411

Posty: 21

 
Dobrze jest przed wyborem ważnej biżuterii zapytać kilku jubilerów, co jest najpopularniejsze i iść nieco inną drogą. Głupio kupić pierścionek, a później widzieć podobne wykończenie wszędzie :)

RuFiK

Posty: 13

 
Projekt własny + certyfikacja jakościowa i niszowy sklep jubilerski, najlepiej internetowy, bo wtedy znacznie niższe koszty wchodzą w grę.

uluszka

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o obrączki ślubne to najlepiej dopasować je pod względem wygody. Obrączki ślubne nosi się non stop, bez zdejmowania.

zimosik6

Posty: 18

 
W modzie jest również grawerowanie napisów na pierścionkach, obrączkach. Niektóre sklepy jubilerskie mają taką usługę za darmo. Warto poszukać.

Mamuśka

Posty: 23