koraliki i zawieszki online

koraliki i zawieszki online

Cześć kochane, mam krótkie pytanko – skąd polecacie zamawiać części do wyrobu biżuterii? Mam tu na myśli głównie bigle, rzemienie dobrej jakości, jakieś szpilki itd. Macie doświadczenia z jakimś sklepem?

Laleczk23

Posty: 12

 
Kiedyś się trochę bawiłam w rękodzieło, ale jakoś mi przeminęło z wiatrem ;P czasu zaczęło brakować i tak jakoś powoli od tego odeszłam, ale może pora wrócić? ;>

Laleczka2

Posty: 19

 
Ostatnio to jestem pod dużym wrażeniem dekoracji Shamballa, dużo biżuterii tworzę z takich koralików i powiem, że mam na to duże wzięcie. Bardzo ładne kule dwukolorowe Shamballa masz w sklepe New Craft -www.newcraft.eu. Efektu dodają tutaj cyrkonie. Można ciekawe rzeczy z tego stworzyć.

Misio

Posty: 16

 
Ostatnio odkryłam na fejsie fan page jednej dziewczyny, która taką piękną biżuterię produkuje sama, odręcznie, że po prostu ręce się składają do oklasków..muszę sobie koniecznie coś od niej kupić.

BigM92

Posty: 18

 
Ja się noszę z zamiarem, żeby samej zacząć tworzyć swoje pomysły na biżuterię. O ile właśnie pomysły i projekty w głowie to mam, o tyle się boję, że nie będą potrafiła ich wprowadzić w życie. W sensie – mam poczucie, że brakuje mi takiego talentu manualnego...

asimner

Posty: 17

 
No jakby nie było od jakości elementów dużo zależy. Dobry pomysł jest ważny, ale jeśli będzie źle przygotowana, źle złożona biżuteria to nawet pomysł się nie obroni sam.

rumcajs82

Posty: 21

 
W sumie od dziecka byłam uzdolniona plastycznie, także mi robienie biżuterii jakoś przyszło naturalnie i ponoć nieźle mi to wychodzi ;) Co do sklepów to różnie można trafić, w każdym mają coś lepszego i gorszego, w jednym lepsze rzemienie, w drugim lepsze kryształy itd.

RAK-Buuu

Posty: 18

 
Mnie to łańcuszki antyalergiczne interesują, nie wiem skąd kupić, żeby mieć pewność, że one aby na pewno nie podrażniają. ;P Bo to że napiszą – antyalergiczne, to jeszcze nie musi coś znaczyć;)

daron64

Posty: 20

 
Mnie to znajomi namawiają, żeby się zajęła bardziej profesjonalnie produkcją biżuterii, bo ponoć mam dobre pomysły. Zobaczymy. Postaram się coś podziałać w temacie ;-)

czes212

Posty: 16

 
Ostatnio to mam dużo pomysłów na biżuterię z piórami różnego typu. Zwłaszcza kolczyki z takim dodatkiem są ekstra. No i właśnie sama szukam sklepu, żeby mieli duży wybór naturalnych piórek, a nie jest za dużo takich dostawców.

Kiziak

Posty: 21