siatki na okna poszukuję

siatki na okna poszukuję

Jeżeli znacie się na siatkach ochronnych dla domu, to napiszcie. Zależy mi na zakupie w jakimś sprawdzonym sklepie, żebym miał pewność, że dobrze wybrałem. Poza tym mam pytanie o montaż. Czy jest rzeczywiście prosty?

mariuszek

Posty: 7

 
Nawet nie miałam pojęcia, iż te siatki dla domu mają aż tak mnóstwo zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, iż może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

daria34

Posty: 13

 
A jeśli chodzi o te siatki na łóżeczko, to można zamówić z konkretną wielkością oczka, czy takie siatki mają już ustalone parametry. Jak to się w ogóle montuje? Zależałoby mi raczej na siatce o drobnym oczku, a wy co sądzicie?

klapsik88

Posty: 12

 
Słyszałem, iż te siatki ochronne dla domu można stosować również na zewnątrz i wyśmienicie sprawdzają się jako zabezpieczenia zbiorników wodnych. Taka ochrona przydałaby się na oczko wodne, bo jak wiadomo dzieciaki mają różne pomysły i trudno je niekiedy upilnować.

TomekK

Posty: 17

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz rzeczywiście można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bo jest elastyczny, nie uszkadza się, ale też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

marcinmg

Posty: 14

 
Masz tu wolną rękę, bowiem akurat jeżeli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, lecz może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Drobne oczko ładniej chyba wygląda :)

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek na okna https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkana-okno. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest niezwykle dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

wiesław11

Posty: 14

 
Wszystkim zainteresowanym polecam te siatki na balkon, bo są faktycznie sprawdzonym rozwiązaniem. Mam już takie i służą wyśmienicie. Jestem zadowolona, bo w końcu jest czysto, ale też pranie mi nie zwiewa :) Poza tym, jak wnuki przyjadą, to mogą bezpiecznie bawić się na balkonie.

namok

Posty: 12

 
Wszystkim zainteresowanym polecam te siatki na balkon, bo są rzeczywiście sprawdzonym rozwiązaniem. Mam już takie i służą świetnie. Jestem zadowolona, bo w końcu jest czysto, ale też pranie mi nie zwiewa :) Poza tym, jak wnuki przyjadą, to mogą bezpiecznie bawić się na balkonie.

Zygzaczek

Posty: 21

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

asdversary

Posty: 12