reklama miejska

reklama miejska

Dobra agencja reklamowa, która jest w stanie zapewnić dużą tablicę reklamową w dobrym miejscu, z dużą ekspozycją. Jaką firmę polecacie? Oczywiście cena też jest dla mnie ważna, ale ważniejsza jest skuteczność samej reklamy i jej jakość.

wrrraak22

Posty: 8

 
Teraz popularne są wszelkie reklamy podświetlane i na pewno jest w nich dużo sensu, bo mogą pracować całą dobę. Zwłaszcza w miastach, gdzie życie nocą też się toczy taka reklama ma rację bytu.

@rebk67

Posty: 20

 
Teraz to się promować w mieście można na milion sposobów. Są ludzie z ulotkami, banery, billboardy, jest reklama na autach i tramwajach, krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

Nilosik

Posty: 19

 
Jedna rzecz z mojej strony jeśli chodzi o reklamę. Przede wszystkim trzeba działać wielotorowo, czyli nie tylko outdoor, ale też każda inna forma promocji. Ograniczanie się do jednego kanału promocji to moim zdaniem duży błąd.

frustert

Posty: 14

 
Kompleksowo do sprawy reklamy outdoorowej podchodzi agencja Expansa. Zajmują się projektem, montażem, ale też dbają o takie rzeczy jak dokumentacja techniczna dla konstrukcji, pozyskiwanie gruntów pod tablice reklamowe i wszystkich zezwoleń, a trochę tego jest. Na stronie agencji expansa.pl jest trochę zdjęć z ich realizacji można sobie porównać.

Aris

Posty: 18

 
Ktoś wie ile kosztuje wynajęcie billboardu na tydzień w takim mieście jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań....? No i druga rzecz, jak to wychodzi cenowo jeśli billboard stoi poza miastem np. przy jakiejś głównej drodze krajowej?

eloop

Posty: 20